Teknologi Kimia Industri

//Teknologi Kimia Industri
Teknologi Kimia Industri 2020-08-27T08:18:19+00:00

Prof. Madya ChM. Dr. Farah Wahida Harun

Pensyarah DS51 & Ketua Program
farahw@usim.edu.my | Phone: 06-798 7013, 06-798 6531

Prof. Dato’ ChM. Dr. Musa Ahmad

Naib Canselor VU5
andong@usim.edu.my | Phone: 06-798 8013

Prof. Madya Dr. Salina Md Radzi

Profesor Madya DS54
salina@usim.edu.my  | Phone: 06-798 6526

Prof. Madya ChM. Dr. Siti Salhah Othman

Profesor Madya DS54 & Timbalan Pengarah Pusat Jaminan Kualiti, Dasar dan Kecemerlangan Akademik
salhah@usim.edu.my | Phone: 06-798 6555

Prof. Madya Dr. Mohd Hafez Mohd Isa

Profesor Madya DS54
m.hafez@usim.edu.my | Phone: 06-798 6525

Prof. Madya Dr. Che Wan Zanariah Che Wan Ngah

Profesor DS54 & Pengarah Institut Penyelidikan dan Pengurusan Halal 
cw.zanariah@usim.edu.my | Phone: 06-798 6535

Prof. Madya ChM. Dr. Juliana Jumal

Profesor Madya DS54 & Timbalan Dekan FST (Akademik dan Antarabangsa) 
juliana.j@usim.edu.my | Phone: 06-798 6504, 06-798 6532

Prof. Madya ChM. Dr. Mohd Sukri Hassan

Profesor Madya DS54
mohdsukri@usim.edu.my | Phone: 06-798 6527, 06-798 6002

Dr. Shikh Mohd Shahrul Nizan Shikh Zahari

Pensyarah DS51

Dr. Lailatun Nazirah Ozair

Pensyarah DS51

Dr. Muhammad Zamir Othman

Pensyarah DS51
zamir@usim.edu.my | Phone: 06-798 6524

Dr. Syaza Azhari

Pensyarah DS51
syaza@usim.edu.my  | Phone: 06-6798 6344

Dr. Tengku Shafazila Tengku Saharuddin

Pensyarah DS51

Dr. Mohd Hafiz Abu Hassan

Pensyarah DS51
mhafiz.a.h@usim.edu.my | Phone: 06-797 8746

Dr. Nur Amalina Mohd Amin

Pensyarah DS51

Dr. Nur Atiqah Nasir

Pensyarah DS51