Ketua-ketua Program

/Ketua-ketua Program
Ketua-ketua Program 2019-01-15T22:51:52+00:00

Dr. Nadhrah Md Yatim

Pensyarah DS51 & Ketua Program Fizik Gunaan
nadhrah@usim.edu.my  | Phone: 06-798 6431

Dr. Mohd Nazmi Abd Manap

Pensyarah DS51 & Ketua Program Bioteknologi Makanan
nazmi@usim.edu.my | Phone: 06-798 7022, 06-798 6545

Dr. Sakinah Ali Pitchay

Pensyarah DS51 & Ketua Program Jaminan dan Keselamatan Maklumat 
sakinah.ali@usim.edu.my | Phone: 06-798 6426

Dr. Karmila Hanim Kamil

Pensyarah DS52 & Ketua Program Matematik Kewangan
karmila@usim.edu.my | Phone: 06-798 8766

Dr. Farah Wahida Harun

Pensyarah DS51 & Ketua Program Teknologi Kimia Industri
farahw@usim.edu.my | Phone: 06-798 7013, 06-798 6531

Dr. Yumn Suhaylah Yusoff

Pensyarah DS51 & Ketua Program Pengurusan Risiko dan Sains Aktuari
suhaylah@usim.edu.my | Phone: 06-798 6430